On Kaksikute energiate valitsemise aeg.


Kaksikud on muutliku risti üks õlgadest. Seega liigume väga muutlikes energiates, kus fookuse hoidmiseks on mõistlik küsida: “ Mis on antud hetkel kõige olulisem, mis on tegutsemise sügavam sisu ja kas ma tegutsedes olen keskmes, kus on alati rahu?`”

„Kaksikute tähtkujus peitub lugu inimese küpsemisest ja hinge juhtiva rolli järkjärgulisest suurenemisest. Kaksikute märgis näeme eelkõige püüdleja aktiivset tööd füüsilisel tasandil, jõudmaks enesetunnetamisele. Enne kui see aktiivne töö saab võimalikuks, tuleb läbida sisekaemuste ja müstiliste igatsuste periood, kus otsitakse visioone ja toimub subjektiivne protsess. See periood võib kesta üsna kaua, enne kui inimene oma füüsilisel tasandil hakkab tõepoolest tegelema hinge ja keha ühendamisega. Sellele tahtekindlale ja püsivale pingutusele eelneb peaaegu vältimatult periood, kus üritatakse olla hea, soovitakse saavutada teadmisi vaimse elu kohta, tehakse kramplikke katsetusi enesedistsipliini, palve ja meditatsiooni alal. Proovilepanek Kaksikute märgis seisneb selles, et nägemuste otsijast peab saama tegude inimene; igatsustest peab jõudma saavutusteni. Füüsiline tasand on paik, kus saadakse kogemusi, ja kus ajendid, mis on toodetud mentaalse pingutuse tulemusena, peavad teostuma ja saama objektiivseks reaalsuseks. Läbi praktilise tegutsemise areneb ka kontaktimehhanism, ning siin avavad inimese viis meelt järkjärgult talle teadvuse uusi regioone ja kannavad teda arengu ja saavutuste uutesse sfääridesse. Seepärast on see koht, kus saadakse teadmisi, millest peab moodustuma tarkus. Teadmine on meelte vara, seevastu tarkus on hinge sünteetiline kõiketeadmine. Me kogeme kaotust, kui ei mõista, kuidas oma teadmisi rakendada elu probleemide lahendamiseks ja eesmärkide saavutamiseks. Kaksikutes saame kogemusi, kuidas lahendada tohutu ülesanne – viia kokku oma olemuse kas poolt ning kooskõlastada või muuta üheks oma hing ja keha, nii et duaalsuse asemele saabub ühtsus ja vastandite paarid segunevad. Alice Bailey. The Labours of Hercules: An Astrological Interpretation. (tõlk.Kullo Remme)

Kaksikute märgi Kaks sammast on Tarkus ja Armastus. „ Armastus on süntees, taipamine elu olemusest ja kõigi olendite vajadustest. See eitab kõike, mis ehitab barjääre, teeb kriitiliseks ja toodab eraldatust. See ei näe ka kõrgelthinnatu esiletõstmise vajadust. Kui armastad siira hingega, siis samastud armastuse objektiga koheselt. Tarkus ja Armastus on sama energia 2 aspekti. Need aspektid leiduvad igas inimeses. Tarkus on vaimsem ja armastus tundelisem. On võimalik mõelda südamega ja armastada mõistusega. Nii toimivad tasakaalus olevad inimesed. (A.A.Bailey)

Varasemad postitused:
väljakallamine
Tiik
Põdrakanep,2
väriheinad_ja_raudrohi
Jupiter ja Juno
tulelind
15207838_10207655148231815_1397733680_n
pööripäeva tuli,2
14384056_10207089684895585_1103708353_n
25_vortsijarvel_magnus_heinmets_big131
vana uks2
13664449_10206660711371515_1991985210_n
udune valgus
Alumiste köök
loojang, värvil_block
valgus_läbi_klaasi
nature-745863_1920
SlovakkiaPoolavist
Endast

Elu on tervik. Kõik tuleb ja läheb. Elu ise toob kohale kõik, mida vajame. Igaüks on Tee ja kannab endas tervikut. Oluline on olla kohal ja voolata eluga kaasa.

 

Loe edasi

 

Otsi märksõnade järgi

© 2017 Anu Kallavus