top of page

Spontaanselt ja redigeerimata. Enne kui kustutan.

Kui tänast taevaseisu vaatasin siis oli meid katsumustega testiv “pimeduse ingel” Lilith Neitsi märgis ja täpses ühenduses Kuuga ja samas vastasseisus Marsiga Kalade märgis.

Planeetide energiad toimivad läbi meis oleva kaose või harmoonia.

Olukord lihtsalt on. Kuidas toimuv omaks võtta ja teha sellest parim võimalik ilming.
Lilith Neitsi märgis ühenduses Kuuga ja vastasseisus Marsiga


Neitsis olev Lilithi ja Kuu ühendus tõstatab alati küsimuse sellest “keda sa teenid.”

Millele suunad oma energia. Neitsi Kuu suur tundlikkus ja vajadus olla “puhas” ja “õige”omab väga palju erinevaid ilminguid.


Me juba oleme puhtad, jumalikud, täiuslikud, täidetud armastusest ja tarkusest, see on meie ajatu olemuse alati kohalolev mõõde. Inimlik pimedus ja rumalus vajab mõistmist ja abi, mitte kriitikat ja hinnanguid.


Emaduse arhetüüp.


Neitsi Kuu õpetab meid saama iseenda Emaks, olema tähelepanelik oma vajaduste suhtes ja hoolitsema, et need saaksid täidetud. Et meie maine keha ja ka tarkuseotsingud ning emotsioonid saaksid ülendatud ja praktiliselt ilmutatud.


Äratundmise ja tänulikkuse jõud


Hea kui oleme hoolivad ja mõistvad nähes esile kerkimas enesehaletsust, kriitikat, manipulatsioone enda või teiste poolt. Kui oskame olla tänulikud et märkasime seda, mis meie pimedast poolest end ilmutas, saame selle ka kohe tühistada ja valgusega “üle kallata.”


See äratundmise ja tänulikkuse ühendamine on võimas tervendav ja puhastav vahend.


Neitsi märgis liikuva Lilithiga seotud negatiivsed aspektid


Klatš, hinnangud, kriitika, lõputu “targutamine”, madal enesehinnang, valel moel alandlikkus ja teenimine, et teiselt tänu saada on kõik seotud Neitsis liikuva Lilithiga.


Puhtus, mida Neitsi märgis alateadlikult või teadlikult ostime on ehedus ja selleni jõudmise nimel toob elu meile lõputuid kohustusi. Puhastumine toimub läbi omakasupüüdmatute tegude ja Teenimine ongi puhta eluvoo juhtimine, olemuse eheduse kaudu teenime Elu.


Kuu ja Lilith vastasseisus Marsi ja Saturniga.


Kuu ja Lilithi vastasseis Marsiga toob välja viha ja agressiivsuse.

Kalade märk, kus liiguvad juba pikalt ja veel terve aasta Saturn ja Neptuun

on teatavasti süntees nii ajalises, karmalises kui kogemuslikus mõttes.

Siin toome ohvriks ebavajaliku või meilt võetakse ära see, mis meile ei kuulu.

Vee jõus on tohutu. Seda näeme praegu selgelt.

Tasakaalustamata emotsioonid ja rikutud kosmilised seadused toovad meile olukorrad, mis on õiglased.

Valu taga on enamasti lapsena kogetud valu või ebaõigluse tunne. Oleme selle endasse võtnud ja see ei kuulu meie tõelise olemuse juurde.

Selliste seisudega aktiveerub meie “valukeha” ja ka sellel on sügavam põhjus.

Märgata, omaks võtta ja ümber teha.
Uraani ja Jupiteri ühendus Sõnni märgis.


Just praegu on eriti hea aeg õppida oma elus toimuvat tingimusteta vastu võtma ja teadlikult end tervendama.


Päike on jõudnud Sõnni märki, siis valgustab ta väärtuste teemat.


Siin õpime soovi ja tahte olemust.


Reaalsus luuakse seestpoolt väljapoole.


Seega võiksime küsida, miks ma soovin kogeda seda reaalsust mis minu elus on. Mis on selle taga tegelikult? Enamasti õpime loobuma soovidest kui oleme nad kätte saanud või siis klammerdume nende külge märkamata kas ma tegelikult seda üldse vajan?


Siin kohtume jonni ja kangekaelsusega, aga ka suurte tegudega, mille taga on pühendumise jõud ja sisemine sund.


On suurte ja tulevikku suunatud tegude aeg, mis otsib uusi ja loomulikke väljendusvorme, samuti aga ka jõuline vanade vormide purustus, mis on arengule takistuseks.


Uraani ja Jupiteri ühendus Sõnni märgis:


Uraani ja Jupiteri ühendus Sõnni märgis on võimas. Süntees, purustus, uuendus.

Erinevad reaktsioonid Uraani ja Jupiteri ühendusele:


Kuna Uraani mõju on “üleisikuline” , siis ilmneb see instinktidest, egost ja hineühendusest juhinduva inimese puhul totaalselt erinevalt.


Instinktidest juhitud isiksus tegutseb ka justkui isetult, sest tema üle omavad kontrolli instinktid. Ta ei mõista isikliku vastutust oma elus toimuva eest ega elu juhtivaid kõrgemaid seadusi.


Inimene kes nõuab teistelt (ühiskonnalt, valitsuselt, ülemuselt, pereliikmetelt) endale personaalset vabadust ja kõikelubavust, et saada mida ta vajab, võib minna äärmuslike tegudeni. Ta leiab et tal on vabadus kõike teha ja kõike saada teistelt. Nad ei hooli isegi endast, sest nende üle valitseb sageli idee.


Egokeskne inimene on rafineeritum ja võimukam. Sageli oskab ta manipuleerida massidega ja panna inimesed tegema seda mida tema isekas ja võimukas ego peab vajalikuks. See on ka autoriteetide teema ja kui inimest juhib soov saada tunnustust, olla “vaba “ läbi võimu või raha, on see ka üsna koletuslik kombinatsioon. Isetu ja samas eneseteadliku isiksuse puhul, kes mõistab kõige ja kõigi seotust ja isiklikku vastutust oma reaalsuses toimuva ees on see tõeliselt võimas kombinatsioon uue ajastu võtmes.


Avarduda saab läbi keskme.


Piirangud on inimmeeles ja teadvuses.


Vaba tahe ja oma ainukordsuse tunnistamine, mis austab teise vabadust ja unikaalsust samaväärsena ning tarkus ja elutõde, mida me oleme oma südames ära tundunud ja mille järgi julgeme elada loob piiramatud võimalused.


Avanevad uued uksed, ilmnevad kerged lahendused “keerulistele olukordadele,” sõjaka soovi asemel ilmneb pürgimus ja soov enda kaudu teha kaasinimeste elu vabamaks, kergemaks ja süsteemsemaks.

Retrograadselt liikuv Merkuur:

Kuni 26.aprillini on ka kommunikatsioon ja suhtlus, äritehingud, lepingud pigem suunatud sisemisel tasandil mõtestamiseks ja tervikpildi mõistmiseks, põhjuste leidmiseks ja mitte edasiliikumiseks. Hea on vaadelda toimuva tagamaid ja suhete sügavamaid kihte.


Kuna iga inimese puhul on planeetide mõju totaalselt erinev, siis üldistused on väga väheütlevad.

Vabandan juba ette.

Need vaid mõned killud praegu toimuvatest kosmilistest mõjudest.

Selge on see, et mitmeplaanilisus, energiate jõuline koosmõju ja globaalse mõjuga suured pöörded nõuavad meilt kohalolu ja muutuste omaksvõttu.


Jääras toimunud varjutuste mõju alles hakkab avalduma ja see sunnib meid liikuma usaldavalt tundmatusse. Sageli sellisel moel, et tagasi minna pole enam võimalik.

Kui klammerdume mineviku ja soovide külge kogeme valu, mõistmatust ja hirme


Kõige olulisem on jõuda oma olemuse tuumani, mõista ennast ja muutuda koos pidevalt kulgeva eluvooga....
댓글


Varasemad postitused:
bottom of page